8 Runda SMT Barbórka Tyska      2020-12-06 11:15:00

Zbliża się 3 runda SMT
Sezon Samochodowych Mistrzostw Tychów ruszył na dobre.

fot. Jakub Tuszyński
fot. Jakub Tuszyński

Kolejne runda odbędzie się 5 lipca tradycyjnie na Torze Fiata. W dalszym ciągu istnieją ograniczenia w liczbie uczestników, dlatego podobnie jak na wczesniejszych zawodach będą oni podzieli na 2 grupy. Dokumenty niezbędne do zgłoszenia będzie można znaleźć na podstronie SMT/Najbliższa runda.

Informacja na temat udziału kibiców:

W dalszym ciągu obowiązują ograniczenia w udziale kibiców podczas zawodów. Na otwartej przestrzeni oraz w halach ich udział jest całkowicie zabroniony. Na obiektach na otwartym powietrzu udział kibiców jest dozwolony, ale w ograniczonej liczbie i przy zachowaniu wielu obostrzeń. Organizator zobowiązany jest do ich przestrzegania.

Oprócz dużej powierzchni, która pozwala na zachowanie odpowiedniego dystansu, tor nie posiada infrastruktury, która pozwalałaby na udział znacznej ilości kibiców tzn. brak parkingów, węzłów sanitarnych, koszy na odpady i osobnych stref dla uczestników i kibiców. Kibice, którzy chcieliby wejść na zawody musieliby się zarejestrować u organizatora, aby uniknąć sytuacji, że przyjeżdżają na tor, a miejsc dla nich nie będzie.

W związku z tym podjęliśmy decyzję, że na najbliższe zawody prawo do zgłoszenia kibiców będzie przysługiwało wyłącznie zawodnikom po 1 osobie towarzyszącej na załogę. Na maila zawody@automobilklub.tychy.pl prosimy o wysłanie: imię i nazwisko kierowcy i imię i nazwisko kibica. Tytuł maila: Zgłoszenie kibica na 3 rundę SMT. Termin podania osoby towarzyszącej mija w czwartek o godzinie 24:00. Kibice mogą przebywać na torze tylko w godzinach startu załogi, która ich zgłosiła i mogą poruszać się tylko w wyznaczonej strefie. Zobowiązani są do zachowania dystansu oraz posprzątania swoich śmieci. Na bramie wjazdowej będzie odbywała się weryfikacja. Osoby, których nie będzie na liście nie będą mogły wejść na teren. Zalecamy przyjazd razem z załogą lub pozostawienie samochodu na parkingu przed dawnym salonem Auto-Hit. Nie można wjeżdżać swoim samochodem na tor ani parkować na drodze do niego prowadzącej, ze względu na obowiązek zapewnienia dojazdu straży pożarnej. Tor został wytypowany jako obszar strategiczny w związku z ogłoszonym stanem epidemii.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ


  Image

  Dodane

  11

  Lis

  8. Runda SMT Barbórka Tyska

  W niedzielę 6 grudnia odbędzie się 8. runda Samochodowych Mistrzostw Tychów - Barbórka Tyska.


  Image

  Dodane

  11

  Lis

  SMT w jesiennych barwach

  Tor FCA w Bieruniu już po raz siódmy w tym roku wypełnił się rykiem silników –w niedzielę ...


  Projekt i wykonanie : MyWebFactory